+48 609 432 273 Sprawdź również :- willadiana@gmail.com
REZERWUJ

GALERIA

Nasze Pokoje

Naszym gościom oferujemy komfortowe pokoje 2,3 i 4 osobowe. W wyposażeniu każdego z nich znajdą Państwo łazienkę, małą lodówkę, TV oraz podstawowe wyposażenie kuchenne (czajnik, talerzyki i szklanki).

Ponadto naszym gościom zapewniamy w pełni wyposażoną kuchnie, jadalnię, duży ogród gdzie znajdą Państwo altanę z grillem i taras widokowy zarezerwowany jedynie dla gości willi.

Kuchnia oraz jadalnia

Nasi goście poza podstawowym wyposażeniem pokoi mają dostęp do w pełni wyposażonej kuchni, gdzie nie zabraknie wszelakich kulinarnych udogodnień. Częścią naszej "Willi" jest również duża jadalnia, gdzie w spokoju i ciszy można się wspólnie rozkoszować posiłkiem. Oczywiście, jeśli nie skuszą się Państwo na śniadanie w otoczeniu zieleni naszego ogrodu.

Nasz Ogród

Kilka zdjęć z otaczającego nasz obiekt ogrodu, z którego rozpościera się panorama jeziora solińskiego. Altana i miejsce na grill otoczone wszechobecną zielenią i kolorami kwitnących kwiatów, pozwolą zrelaksować się po dniu pełnym atrakcji. Na terenie ogrodu znajduje się również taras widokowy przeznaczony dla naszych gości.

Willa Diana

Willa Diana mieści się przy głównej ulicy w Polańczyku, która prowadzi aż na sam cypel. Z tarasu naszej "Willi" rozciąga się wspaniały widok na Jezioro Solińskie. Na terenie obiektu znajduję się duży parking oraz duży ogród gdzie rozstawione są ławeczki oraz stoły przed domem, wspaniałe kwiaty wokół willi, taras widokowy gdzie rano można sobie zjeść śniadanie i wypić kawkę, huśtawka czy też miejsce do grillowania wieczorową porą.